top of page

Point Danışmanlık Eğitim ve Analiz  Şirketimiz Hakkında

POİNT DANIŞMANLIK; İmalat, Tekstil, Enerji, Madencilik, Gıda, Turizm, Eğitim ve Sağlık gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren  firmalara ; Yatırım Teşvik Danışmanlığı,  İhracat Teşvik Danışmanlığı konularında  hizmet sunmaktadır. 

Firmamız; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı,  Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı vb. kamu kurumlarındaki Yatırım Teşvik Belgeleri, Ar-Ge Projeleri, Endüstriyel Uygulama Projeleri, Dahilde İşleme Belgeleri, Turizm İşletme ve Yatırım Belgeleri, IPARD Projeleri, İhraç ve İthal İzinleri, Fizibilite Raporlarının ve İş Planlarının hazırlanması ve benzeri daha birçok hizmeti yürürlükteki mevzuatlara uygun şekilde titizlikle yerine getirmektedir. 

POİNT  DANIŞMANLIK tecrübe ve bilginin yanı sıra müşterileri ile güven esasına dayalı işbirliği, hatasız ve süratli iş yapma özelliği ile tanınmak ilke özelliğimizdir.  

Güneydoğuda Gaziantep  ofisimizde  hizmet sunmaktayız.

Point Danışmanlık eğitim ve analiz

Misyonumuz Güçlendirmek Hep birlikte Zirveye.

Dahilde İşleme izin belgesi

Dahilde İşleme İzin Belgesi (DİİB) mevzuatı okuyarak DİİB almak, yüzme kitabı okuyarak yüzmeye kalkışmak gibidir. Karar, Yönetmelik, Tebliğ, Genelge vs. derken işin içinden sağlıklı bir şekilde çıkmak neredeyse imkansızdır. DİİB mevzuatı ve uygulamalar çok hareketli ve dinamiktir, değişimleri zamanında görmek ve pozisyon almak gerekir.

Yatırım Teşvik Belgesi

Yatırım teşvik belgesi, yatırımcıya bina inşaat harcamalarında ve makine teçhizat alımlarında, belirli muafiyetler ve destekler sağlar. Sermaye birikimini yatırıma yönlendirmek, üretimde yüksek katma değer yaratmak, teknoloji kullanımını ve yenilenmesini özendirmek, bölgeler arası ekonomik dengesizlikleri gidermek, istihdam yaratmak ve dünya ölçeğinde rekabet gücü sağlamak için yatırımların ve yatırımcıların devlet tarafından desteklenmesi amacıyla verilen bir belgedir.

Temel Değerlerimiz

Hep Birlikte Zirve için beraber çalışmak öncelikli işimiz.

Bütünlük

Hesap verilebilirlik

Bilgi

Baglılık

Tutku

Hedefimiz En iyilerle çalışmak

Point Danışmanlık referanslar
Point Danışmanlık referanslar
Point Danışmanlık referanslar
Point Danışmanlık referanslar
Point Danışmanlık referanslar
Point Danışmanlık referanslar
Point Danışmanlık referanslar
Point Danışmanlık referanslar
Point Danışmanlık referanslar
bottom of page